התקשרו עכשיו לטלפון 053-8285516 למענה מיידי. מעוניינים שאנו נחזור אליכם? השאירו פרטים בטופס ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם:

חדרי משאבות, כמו כל דבר בחיים זקוקים לטיפול תקופתי. מה זה כולל?

  • ביצוע טיפולים שוטפים.
  • טיפול יסודי בחדר המשאבות אחת לחודשיים.
  • התחייבות להגעה במהירות כאשר קיימת תקלה.
  • אפשרות לביטוח הכולל חלקים וביטוח שלא כולל חלקים.
  • לחדרי המשאבות אשר מבוטחים ישנה הנחה על ניקוי המאגר השנתי.
  • שירות מהיר ואיכותי ללא פשרות.
  • ביטוח של חדרי משאבות, משאבות טבולות ומערכת סולארית.

מידע נוסף על טיפול בחדרי משאבות ומערכות מים נוספות

בחדרי משאבות יש כמה מערכות שעובדות בסנכרון וזקוקות מדי פעם – חודשיים / שלושה לביקורת. בחדר משאבות יש את משאבות הגברת הלחץ אשר עובדות על לחץ מסוים שהמתכנן קבע וחשוב שלחץ זה ישמר. במידה ולא מבצעים טיפולים משמרים המערכת עלולה לאבד מלחץ זה .

במערכת זו קיים גם מיכל הידרופר שהוא בדרך כלל ברוב החדרים הוא בין 25 ל 200 ליטר (קיים גם גדול יותר) שהוא זקוק להפרש של 1.5 אטמוספרות בכדי שלא תהיינה פולסים בברזים של הדיירים. ברז הכניסה למאגר יכול להיות חשמלי או הידראולי וחשוב מאוד לוודא שקיים לוכד אבנים לפניו שמונע לכלוך וליקוי בברזים אלה . את לוכד האבנים חשוב בכול ביקורת לנקות מלכלוך.

את המצופים ההידראוליים והחשמליים צריך לבדוק ולוודא שהם סוגרים היטב את המעגלים כפי שתוכננו. חשוב מאוד לוודא שלוח הפיקוד תקין ושחדר המשאבות נקי מבעלי חיים וחרקים אשר עלולים להימצא שם. דבר חשוב זה מתחיל מדלת מאגר תקין ומחדר נעול . 

אנו נותנים שירות מלא לחדרי משאבות כולל ניקוי מאגרי מים, במידה ונדרש אנו נבטח את החדרים.

ישנם 2 אפשרויות לבטח: טיפול תקופתי ללא חלקים וטיפול תקופתי שכולל חלקים וכול מה שנדרש. במידה והביטוח יהיה לטווח ארוך יהיו הנחות משמעותיות בניקוי המאגרים אשר מתבצעים מדי שנה. כמו כן, אנו מבצעים גם ביקורת למערכת סולרית אשר על הגג על אותו בסיס עם חלקים ובלי חלקים ובמידה והביטוח הינה לתקופה ארוכה אנו מבצעים ניקוי שנתי למערכת הסולרית שבבניין במחיר מוזל.

בבניינים אשר מבטחים אצלנו כול תקלה שיקרה בבניין בצינורות המשותפים או מז"ח אם קיים,  תזכה להנחה. חברתנו תשמח לתת לכם את  השירות המהיר והטוב ביותר.  

תוכן לא נמצא, יש לבחור קטגוריה.